Nagrody i wyróżnienia

Gepardy Biznesu 2014

Miło nam poinformować, że Nasza Firma znalazła się wśród najdynamiczniejszych przedsiębiorstw w Polsce.

statuetka_4


Diament Forbesa 2015

Tytuły „Diamentów Forbesa” przyznawane są co roku przez miesięcznik gospodarczy „Forbes” przedsiębiorstwom najszybciej zwiększającym swoją wartość. W zestawieniu za rok 2015 pod uwagę zostały wzięte wyniki finansowe uzyskane przez firmy w latach 2011-2013. Na tej podstawie wyłoniono grupę firm, którym został przyznany pozytywny rating wiarygodności. Uzyskane wyróżnienie to dowód, że PZZ Sp. z o.o. są firmą wiarygodną i rzetelną, mają wysoką płynność bieżącą, nie zalegają z płatnościami i wykazały się wysokim dodatnim wynikiem finansowym w latach 2011-2013.

Diamenty Forbesa 2015-page-001


Diament Forbesa 2014

Tytuły „Diamentów Forbesa” przyznawane są co roku przez miesięcznik gospodarczy „Forbes” przedsiębiorstwom najszybciej zwiększającym swoją wartość. W zestawieniu za rok 2014 pod uwagę zostały wzięte wyniki finansowe uzyskane przez firmy w latach 2010-2012. Na tej podstawie wyłoniono grupę firm, którym został przyznany pozytywny rating wiarygodności. Uzyskane wyróżnienie to dowód, że PZZ Sp. z o.o. są firmą wiarygodną i rzetelną, mają wysoką płynność bieżącą, nie zalegają z płatnościami i wykazały się wysokim dodatnim wynikiem finansowym w latach 2010-2012.

PZZ Diament Forbesa

 


Certyfikat REDcert

To system certyfikacji zrównoważonego rozwoju produkcji biomasy. Swoim zakresem obejmuje całość produkcji biopaliw, począwszy od produkcji i dystrybucji surowej biomasy roślinnej, przez jej przetwarzanie w procesach technologicznych, aż po ostateczne wprowadzenie na rynek produktu gotowego do sprzedaży.

Certyfikacja produkcji biomasy według systemu REDcert ma na celu potwierdzenie osiągnięcia całkowitej zgodności z wymogami Dyrektywy 2009/28/EC. Ma na celu również zapewnienie ograniczenia emisji gazów cieplarnianych, ochrony biosfery oraz racjonalnego wykorzystania gruntów.

System skierowany jest do uczestników każdego szczebla produkcji biomasy, w tym producentów rolnych, nabywców biomasy przeznaczonej do dalszego przetwarzania (bezpośrednio od rolników).

Uzyskany certyfikat pozwala na swobodny obród produktami zbożowymi w kraju i za granicą. Potwierdza, że wszystkie procesy związane z pozyskiwaniem, magazynowaniem, transportem i sprzedażą spełniają wymagania obowiązujące na rynkach Unii Europejskiej. Jednostka certyfikująca: DEKRA.

REDcert - 2014