Wynik znów nie był najważniejszy!

Kolejny Charytatywny Turniej w 5 osobowej piłce nożnej Grupy kapitałowej HS wygrała ekipa śmiłowskiego Farmutilu, która zgromadziła tyle samo punktów co Park Drobiarski i PZZ Wałcz. O tryumfie w tych zawodach zadecydowała jedna bramka

To nie były zwykłe zawody. Organizatorzy podkreślali nie tylko kulturę osobistą reprezentantów poszczególnych Spółek Grupy Kapitałowej HS, poszanowanie sprzętu jak i obiektu na którym przyszło im mile i pożytecznie spędzić czas, ale i wysoki poziom sportowy wydarzenia

Praktycznie w tych zawodach mógł wygrać każdy. Czołówka II Charytatywnego przedsięwzięcia Stowarzyszenia Dajmy Szansę Naszym wydatnie obrazuje co się działo na parkiecie obiektu OSIR w Wyrzysku.

Farmutil HS 4 9 4:3

Park Drob 4 9 3:3

PZZ Wałcz 4 9 3:4

A organizatorzy dopiero mieliby orzech do zgryzienia, gdyby mecz Farmutilu z PZZ zakończył się wynikiem 2:1 a nie 3:1, jak było …

Trzy zespoły miałyby wówczas po 9 pkt i bilans bramkowy 3:3!

Poziom spotkań był wysoki i bardzo wyrównany. Zresztą piłka halowa ma swoja specyfikę i wyłonienie przed turniejem faworyta jest arcytrudne.

Świetnie prowadzący zawody Mikołaj Kalinowski, podkreślał nie tylko wartość sportową wydarzenia, ale i kulturę osobistą zawodników.

Przed turniejem uczestników odwiedził Igor Wesołowski z mamą Lucyna i bratem. To dla niego w ubiegłym roku zagrano. Dzisiaj Igor i jego mama pochwalili się specjalistycznym wózkiem Tornado, który dzięki przedsięwzięciu Stowarzyszenia został kupiony.

Tegoroczny event, zorganizowany wspólnie z partnerem wydarzenia – OSIR Wyrzysk – przeznaczony został dla 5 letniego Marka Klementa z Piły i 19 letniego Marcina Betańskiego z Wyrzyska. Obaj wraz z opiekunami mają szanse wyjechać na turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy, którym zainteresowani zostaną powiadomieni.

Były pamiątkowe grawertony dla wszystkich uczestniczących spółek.