Cieszy nas Wasza satysfakcja!

Prowadzący nawzajem prześcigali się w komplementowaniu organizatorów oraz wspaniałych gości Gali.

26 Plebiscyt Tygodnika Nowego i PZZ Wałcz oraz 24 Gala Piłki Nożnej za nami. W znacznie w innej scenerii niż dotychczas. Zadecydowało o tym wiele względów, ale Gala Piłki Nożnej miała jednak swoją wartość.

Wspaniali goście z Michałem Listkiewiczem, byłym prezesem PZPN, honorowym prezesem WZPN w Poznaniu Stefanem Antkowiakiem czy prezesem KOZPN Grzegorzem Maciejaszem oraz władzami powiatu pilskiego i czarnkowsko-trzcianeckiego na czele, stanowili dla wyróżnionych dodatkowy smaczek.

Wyróżnień nie zabrakło. Były jak zwykle niespodzianki, jak choćby ta z uhonorowaniem czołowych sponsorów regionu w ostatnim 20 leciu.

Kapituła pamięta o ludziach, którzy wielokrotnie udowadniali swoją wartość dla rozwoju piłki nożnej w regionie. Zaskoczeń w tym temacie nie było.

Jesteśmy z Wami od ponad ćwierć wieku, przygotowując, organizując dla Was Plebiscyt Piłki Nożnej. To roczne podsumowanie Waszej działalności na niwie futbolu.

Jak zawsze wyróżnień było bez liku. Łza kręciła się w oku, gdy zasłużone laury, gratulacje z rąk naszych gości odbierali Ci, którzy w klubach zostawili większość swojego życia. Daniel Karpiński, Andrzej Zaborowski czy Stefan Woźniak można powiedzieć to piłkarskie dinozuary jeśli chodzi o działalność klubową. Cały tercet pamięta jeszcze lata 90. a w przypadku Daniela nawet 80. Dzisiaj, gdy znaczenie działacz społeczny już dawno przestało mieć wymiar realny ich wartość jest potrójna.

Gratulujemy wszystkim, cieszymy, że mogliśmy jako PZZ Wałcz, sprawić im trochę satysfakcji.

Do zobaczenia za rok.