Liczył się uścisk dłoni

To był zdecydowanie Charytatywny Turniej. Symboliczny udział zaprzyjaźnionych firm pokazał ich dobre serce. Miejsce nie było przypadkowe. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Pile i kompleks boisk wielofunkcyjnych oraz piękna hala sportowa – dzieło pilskiego Pilbuildingu!

Uczestnicy mieli okazję obejrzeć przede wszystkim obiekt na który Specjalistyczny Ośrodek Szkolno Wychowawczy czekał pół wieku. Piękna hala sportowa, za którą stoją gwarancje pilskiego Pilbuildungu, urzekła wielu. Kompleks boisk wielofunkcyjny także.

Dyrektor Ośrodka Tomasz Łochowicz może być dumny. SOSW ma się czym chwalić.

O istocie sportowego mówił szeroko wiceprezes Pilbuildingu – Damian Kwiatkowski. Nie zabrakło go podczas charytatywnego Eventu Stowarzyszenia Dajmy Szanse Naszym.

Tradycyjnie nie zawiódł dyrektor zaprzyjaźnionej placówki oświatowej im. Stanisława Staszica – Marek Wasilewski. Pojawił się prezes Stowarzyszenia Lokator – Robert Maret czy koordynator największej w regionie Akademii Piłkarskiej FA Piła – Wiesław Powalisz. Specjalny mecz z wychowankami SOSW ekipa przyjaciół, grająca pod szyldem firmy KABAT z Budzynia, wprawdzie przegrała, ale uścisk dłoni ze zwycięzcami po meczu bezcenny…

Zawsze można liczyć na firmy Furman Nieruchomości, przyjaciół z FA Piła czy kolegów z PZZ Wałcz czy Parku Drobiarskiego. Adam Jundził i Piotr Kujawiak zawsze dotrzymują słowa.

Finał o Puchar Posła Grzegorza Piechowiaka był esencją wydarzenia. Liczył się jednak szlachetny CEL! A grano o wyjazd w gór dla dzieci z SOSW. Turniej prowadził jako arbiter główny Jarosław Wojciechowski z pilskiego SOSW.

O ważne wydarzenie zadbało wiele osób, w tym wicedyrektor Justyna Michaelis Nowak oraz Jolanta Chułek.

 

Reprezentacja PZZ Wałcz oraz Parku Drobiarskiego zagrały w finale tej charytatywnej imprezy.

Główne trofeum imprezy to nie tylko Puchar Posła Grzegorza Piechowiaka, ale także wyjazd dzieci w góry! Po meczu oba zespoły mogły śmiało powiedzieć: MAMY TO!

Piotr Kujawiak, szef zespołu PZZ Wałcz nie ukrywa, że każdorazowo przy takich okazjach na jego zespół może liczyć. Piotr nie może się także doczekać turnieju grupy kapitałowej, która zaplanowano na sierpień. Skład PZZ zawsze gotowy ze wspomnianym Kujawiakiem,

Markiem Zielińskim, Patrykiem Palickim, Pawłem Kuśnierkiem, Adrianem Ciężkim czy Krystianem Milachowskim. Piotr może liczyć na  Michała Kempkę i Miłosza Modraka.