Mamy w tym naszą cegiełkę

Ależ trafiono w dziesiątkę. Dzięki naszemu uczestnictwu w różnego rodzaju charytatywnych przedsięwzięciach  Stowarzyszenia Dajmy Szansę Naszym, sprawiliśmy frajdę dzieciom z Wyrzyska oraz ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Piły.

Nasze udziały w wielu turniejach to nie tylko satysfakcja dla pracowników naszej firmy, ale i wielkie wsparcie dla potrzebujących dzieci. W połowie 2019 roku przekonaliśmy się o tym po raz kolejny.

Wcześniej, jak wiemy, zbieraliśmy fundusze na specjalistyczny wózek ,,Tornado”, dla Igora Wesołowskiego, syna pracownicy Farmutilu – Lucyny Zdrenki. Wózek dostarczono rodzinie z USA. Radości nie było końca.

Teraz w projekcie SDSN – ,,Podróż za jeden uśmiech”, Kuba z Żelazna oraz Grażynka i Wiktoria, wychowanki Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Piły, po raz pierwszy w życiu  zwiedzili polskie góry. Dokładnie Karkonosze.

Zanim jednak nas

Kilkudniowe wakacje okazały się strzałem w dziesiątkę. Dzieciom stworzono wspaniałe warunki oraz umożliwiono podziwianie wspaniałych miejsc. Powrót z Karpacza oraz ich zadowolenie i uśmiech na twarzach bezcenny …