Niedawno Polskie Zakłady Zbożowe w Wałczu otrzymały wyróżnienie „ORŁA WPROST”.

To nagrody dla firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych. To nagroda dla tych, którzy wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Którzy na co dzień dbają o Rzeczpospolitą nie tylko w wielkich dziełach i czynach, ale w drobnych z pozoru decyzjach i działaniach, które w codziennych zmaganiach tworzą kształt dzisiejszej Polski.

Laureatami nagrody „ORŁY WPROST” mogą być:

  • Przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy średni zysk netto w ciągu ostatnich trzech lat..
  • Przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy przeciętny procentowy wzrost zysku netto w ciągu ostatnich trzech lat.
    Pozwala to nagrodzić największe zyskowne przedsiębiorstwa oraz najbardziej dynamicznie powiększające swoje zyski.
  • Przedsiębiorcy którzy mogą się pochwalić zasługami na rzecz swojej małej ojczyzny. 

    Fotografia

Nagrody Staszice 2016

17 listopada 2016 roku po raz pierwszy w ramach Salonu Gospodarczego TV Asta, Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski po raz dwunasty przyznała statuetki Staszica wyróżniającym się przedsiębiorcom, instytucjom, organizacjom i osobom działającym na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w naszym regionie. Miło nam poinformować, że w kategorii  „produkcja” wyróżnienie otrzymały  Polskie Zakłady Zbożowe Wałcz Wytwórnia Pasz w Pile za najnowocześniejszą tego typu inwestycję w Polsce i w Europie. Jesteśmy zaszczyceni iż mimo tak krótkiego okresu działalności nasze wysiłki dotyczące najwyższych standardów produkcji zostały docenione.

 

20161117-193518-kaspiro-_mg_0017sst

(Zdjęcia dzięki uprzejmości Pana Łukasza Marczak)

Diament Forbesa 2016

Trzeci raz z rzędu zostaliśmy uhonorowani nagrodą Diament Forbesa. Zajęliśmy drugie miejsce w województwie zachodniopomorskim wśród dużych firm. W zeszłym roku zajęliśmy trzecie miejsce a rok wcześniej również trzecie miejsce tylko że wśród średnich firm. Nagrody te w obiektywny sposób pokazują jak dynamicznie rozwija się nasza firma z czego jesteśmy bardzo dumni!!!

http://diamenty.forbes.pl/diamenty-forbesa-2016-laureaci-woj-zachodniopomorskie,artykuly,202000,1,1.html

635981169368738792 forbes

Diamenty Forbsa 2016

W czwartek 5 maja, podczas uroczystej gali w hotelu Dana w Szczecinie, wręczono Diamenty Forbesa. Trafiły one do firm z regionu zachodniopomorskiego, które w latach 2012-2014 najszybciej zwiększały swoją wartość. Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. zajęła drugie miejsce w kategorii najszybciej rozwijających się firm (przychody powyżej 250 mln zł). To nasz kolejny sukces!!!

forbes

 

http://diamenty.forbes.pl/diamenty-dla-najlepszych-firm-z-wojewodztwa-zachodniopomorskiego,artykuly,204562,1,1.html

Laur „Złotej Korony”

16 stycznia 2016r. podczas 18 Gali Noworocznej wręczono laur „Złotej Korony” – najbardziej prestiżową nagrodę przyznawaną raz do roku przez Burmistrz Wałcza. Nagroda ta wręczana jest w dwóch kategoriach : gospodarczej i społecznej, a jej celem jest uhonorowanie firm, instytucji i osób w sposób szczególny zasłużonych dla miasta.

W kategorii gospodarczej kapituła konkursu nagrodziła POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE W WAŁCZU.

Burmistrz Bogusława Towalewska i Paweł Suski poseł na Sejm RP wręczyli nagrodę Prezesowi Zarządu Marianowi Płóciennikowi.

zdjęcie2                            zdjęcie1

zdjęcie4                             zdjęcie5